OSOBNÝ ODBER

Myslenická 14

V prípade potreby nás kontaktujte:

0903 714 875

FAQ (otázky a odpovede)

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čokoľvek Vám nie je jasné volajte 0903 714 875.

Na každú a pre každého. Narodeninové oslavy, krsty, promócie, narodenie dieťaťa, oznámenie pohlavia dieťaťa, ďalej na zlepšenie nálady, na zabavenie detí, na svadbu, na otváračku obchodu na firemnú párty a privítanie, alebo na rozlúčku s kolegom, na rozlúčku so slobodou.

Latexové balóny vydržia lietať približne 8 hodín. V prípade ak sa použije špeciálna tekutina [hifloat] balóny vydržia lietať 24-36 hodín. Fóliové balóny vydržia lietať viac ako 7 dní a cca po 5 dňoch začnú strácať svoj tvar. Životnosť balónov však predĺžite správnou starostlivosťou. Balóny preto nevystavuje slnku a vysoký teplotám, pokiaľ je to možné zbytočne sa nedotýkajte ich povrchu.

Latexový balón ( je jedno či je plnený vzduchom alebo héliom) nevystavujte slnku, ohňu, prskavkám, otvorenému ohňu, zdrojom elektriny. Fóliový balón znesenie aj vyššie teploty ale len do určitej teploty, predovšetkým v lete uprednostňujeme večerné termíny osláv.

Objednávku sa vždy snažíme vybaviť čo najskôr, sme však radi ak si balóny objednáte vopred aby sme ich mohli naplniť a nechať aspoň hodinku odstáť a vedeli Vám tak zaručiť, že balón nemá chybný ventil alebo nejakú inú skrytú vadu. Cez eshop si teda viete balóny objednať na presnú hodinu.

Áno vydržia ale čerstvé sú vždy lepšie. Ak chcete mať všetko nachystané deň vopred a teda aj balóny alebo chcete urobiť svojím blízkym prekvapenie hneď ráno uprednostňujeme odber alebo dovoz v neskorých večerných hodinách  – na tieto možnosti sa informujte telefonicky. Nezabúdame ani na to, že oslavy sú predovšetkým cez víkendy – u nás sa pracuje aj v Sobotu aj v Nedeľu.

Je to na Vás, my ručíme za balóny po prah našich dverí pri osobnom odbere a pri dovoze ručíme za balóny až pred prah Vašich dverí. Pri objednávke nad 30 EUR dovoz v rámci Pezinku, do Svätého Jura, Slovenského Grobu a Limbachu za dovoz neplatíte. Cenu za dovoz do ostatných miest Vám radi prepočítame po vytvorení objednávky.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Nevadí...

NAPÍŠTE NÁM